Breaking News

רוצי שלי, רוצי

גילוי נאות: אני מאוד לא מחבב את שלי יחימוביץ'. מסיבות שלא זה המקום לפרטן.

אבל יש לי הרבה כבוד והערכה אליה, במיוחד מאז החל מסע הבחירות.

ניכר בה שהיא מקבלת ייעוץ מקצועי מהמעלה הראשונה והיא דבקה בו.

היא לא נותנת לאף אחד מהפוליטיקאים הסובבים אותה להסיט אותה מהדרך.

לדעתי, היועץ שלה אמר לה כך: רוב המצביעים הם בעלי נטיות ימניות מבחינה מדינית אך נמצאים בתחתית המדרגה מבחינה חברתית וכלכלית.

לכן, כל עוד הבחירות יסובו סביב הנושאים המדיניים, כגון: שלום, שטחים, פלסטינאים, התנחלויות , חלוקת ירושלים ודת ומדינה אין סיכוי שאותם מצביעי ימין ישנו מדרכם או ממסורתם ויצביעו עבור מפלגה שאיננה ימנית.

לעומת זאת, כאשר מקובל על הכל, לכאורה, שאין פתרון מדיני נראה לעין, הרי הבעיות הבוערות והכואבות באמת הן הבעיות החברתיות-כלכליות, כגון: דיור בר השגה, חינוך, פרנסה, בריאות ותחבורה.לכן רק מי שיבטיח טיפול בנושאים אלה

ויצליח לשכנע ברצינות כוונותיו יש לו סיכוי להעביר אליו את מצביעי הימין המסורתיים.

שלי יחימוביץ', כמו תלמידה טובה וממושמעת, מקשיבה לעצה החכמה הזאת

וממלאת אחריה, עד תום. ואין זה עניין של מה בכך.

היא מסרבת בתוקף להיגרר לכל דיבור מדיני שעלול להרחיק מעליה את מצביעי הימין. ומאותה סיבה ממש היא גם נמנעת מלהצהיר שלא תחבור לממשלת נתניהו לאחר הבחירות.

היא מדברת אל מצביעי הליכוד ברחל בתם הקטנה. בכלכלה, במסים, בחינוך ובבריאות. המצע שלה נשען כולו על תכנית כלכלית רחבה ומעמיקה שנהגתה על ידי צוות מומחים רציניים.

בתבונה רבה, היא לא חושפת את שמות המומחים כי היא יודעת שאז כולם יעוטו לדון בגופם של המומחים ולא בגופם של הדברים.

היא בקיאה בחומר ויודעת להתראיין על פרטי התוכנית כאילו היא עצמה כתבה אותה. בעיני הקהל הרחב והבלתי מיומן התוכנית היא מרשימה ובעיקר מבטיחה.

אז מה אם נחמיה שטרסלר קורע אותה לגזרים? הציבור הימני ששלי פונה אליו ממילא לא קורא את נחמיה שטרסלר.

עתה, היא צריכה רק להוסיף נדבך נוסף לקמפיין שלה וזה התחזית של מה עלול לקרות כאן אם ביבי יזכה לקדנציה נוספת ויממש את איומיו לקצץ כ-15 מיליארד ₪ מהתקציב. מה שיפגע בכולנו ובראש ובראשונה בחלשים. מצביעי הימין.

הבעיה הגדולה ביותר העומדת בפניה של שלי היא כל הפוליטיקאים ואנשי התקשורת אשר מנסים ועוד ינסו להוציא ממנה הצהרות מדיניות והתחייבויות פוליטיות. עד כה היא עמדה במבחן בכבוד. אפילו את דרישותיו/התקפותיו הבוטות והנזעמות של ניסים משעל לחשוף את עמדותיה המדיניות היא הדפה בקלילות מעוררת הערכה.

מעניין שהיועץ האסטרטגי של שלי הוא סטנלי גרינברג, מי שייעץ לקלינטון בזמנו ועמד מאחורי הסיסמא שהביאה לו את הניצחון "זאת הכלכלה, טמבל".

והנה הוא חוזר בשנית לאותה אסטרטגיה ממש.

חבל רק ששלי היא לא ביל.

נ.ב

טובה גדולה עשה פרץ למפלגת העבודה בכך שעבר אל לבני. מעכשיו, ההתמקדות במצע החברתי-כלכלי תהיה קלה יותר וחדה יותר.

מצד שני , שלי תוכל לנהל את הקמפיין שלה בבטחה מבלי להביט מעבר לכתף, כל הזמן, כדי לראות מה פרץ עושה לה מאחורי הגב.

הכותב הוא מנכ"ל ADMAN החברה למשאבי אנוש לענפי הפרסום, השיווק והתקשורת

פורסם באייס ב-9.12.12

חדשות יומיות | מזג האויר בישראל
רכישת תבניות איכותיות | רכישת דומיינים בזול | וובסל קידום שיווק פירסום באינטרנטפתרונות דיגיטל | קידום אתרים פיתוח אתרים |הקמת אתרים | פוסטרים | ליטוגרפיות | תמונות קנבס | צלם אדריכלות | מודעות שכדאי לראות | ספריית עסקים מקודמים | קידום אורגני בגוגל

About גינגי פרידמן

גינגי פרידמן נמנה עם האבות המייסדים של הפרסום המודרני בארץ. הישראלי הראשון שלמד פרסום באקדמיה (Watford College) הקים את משרד הפרסום ADMARK בשנת 1976. המשרד היה אחראי לפריצות דרך חשובות בענף ונחשב למשרד ייחודי ומשפיע. בשנת 2001 הקים את חברת ההשמה ADMAN המתמחה בענפי הפרסום, השיווק והתקשורת. כמו כן, הוא מרצה מבוקש במכללות ובגופים וארגונים שונים. משמש כיועץ לחברות ולפרטיים. הגיש את תכנית הראיונות "שיחות מהביצה" ובעל טורים בדה מרקר, YNET, אותות, ICE ומזבלה. גינגי כתב 5 רומנים ו-2 ספרי הגיגים פילוסופיים על השפה העברית.

Check Also

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

יש סוגים שונים של צילינדר שניתן להחליף. יש צילינדר רגיל וסטנדרטי שניתן להחליף. כך ניתן …

יאיר נתניה בנו של ראש הממשלה קיבל אתמול תעודת הקורה על פעילותו במהלך השנים האחרונות בעמותת יד עזר לחבר

עמותת יד עזר לחבר העניקה אתמול ליאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו תעודת …