Breaking News

משרד רואי חשבון, למה צריך ?

משרד רואי חשבון, למה צריך ?

ללא קשר אם אתה מנהל חברה, עסק גדול או עסק קטן, קיים צורך במומחה בעל ידע חשבונאי כדי לנהל לך את החשבונות בעסק. ניהול החשבונות מתחיל מרישום ההכנסות וההוצאות שיש לכל עסק ללא קשר לגודל העסק ועם זאת קיימים נושאים נוספים שנמצאים תחת ניהול רואה חשבון של העסק. ניתן להזכיר את הדוחות הכספיים המבוקרים (מאזן, דוח רווח והפסד דוח על תזרימי המזומנים וביאורים) לחברות, דוח שנתי לעסקים שאינם חברות. כדי לייצר דוחות אלה או לנהל את העסק מבחינת עסקית בצורה נכונה קיים צורך ברואה חשבון.

שירותי משרד רואה חשבון

העסק עובר שינויים במהלך פעילותו העסקית. חלקם שינויים לטובה וחלקם אחרת. בכל מקרה רואה חשבון אחראי ללוות את בעל העסק באופן נכון על ידי ייעוץ פיננסי ועסקי במידת הצורך ואף להכין את בעל העסק לתקופות קשות ותקופות בהן העסק מגדיל את פעילותו העסקית. הליווי כולל מתן סיוע לקבלת הלוואה בנקאית והלוואות בערבות המדינה, ניהול ספרים וספרי חשבון, מאזנים שנתיים ודוחות רווח הפסד ברמה חודשית או רבעונית. במשרד רואי חשבון מקצועי, ואיכותי ובעל ניסיון אפשר לקבל את כל השירותים הנדרשים לעסק במרכז אחד.

ניהל על ידי משרד רואה חשבון שמספק את כל השירותים הפיננסים והשירותים העסקיים מאוד חשוב לבעל העסק כדי למקסם את היעילות ואת הרווחיות שלו וכן כדי להיות ממוקד ולא להתפזר ועל ידי כך ייגרם לו נזק פיננסי.

משרד רואה חשבון מקצועי בודק ראשית את הדרישות של הלקוח שלו ועל פי זה בונה עבורו תכנית עבודה או תכנית עסקית וכך הוא יודע איך לייצג את הלקוח מול רשויות המס או רשויות אכיפה אחרות במדינה.

מה הן הפעילויות שצריך לחפש במשרד רואה חשבון?

  1. הנהלת חשבונות היא פעילות בסיסית שרואה חשבון מבצע עבור הלקוח שלו. מעבר לפעילות זו קיימות מספר פעילויות חשבונאיות או מנהליות שרואה חשבון מבצע ומוציא לפועל עבור הלקוח-
    פתיחת העסק, הקמת חברה, הקמת עמותה.
  2. דיווח חודשי לרשויות (מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי).
  3. הנפקת תלושי שכר.
  4. הפקת דוחות חודשיים או דוחות תקופתיים.
  5. דיווחי סוף שנה ותיאומי מס והגשת דוחות לעוסק מורשה או עוסק פטור.
  6. שירותי ייעוץ מס.
  7. ייצוג מול רשויות המדינה.
  8. ביצוע תחזיות לעתיד על סמך פעילות העסק בעבר ושיחות עם הלקוח לגבי צפי פעילות העסק

אז מתי אני צריך רואה חשבון?

אין ספק שקיימים יתרונות רבים לעבודה עם רואה חשבון, אבל השאלה שבעל עסק שואל את עצמו היא מתי אני צריך רואה חשבון?

כבר בתחילת העסק ועם הקמתו רואה חשבון יכול לסייע, הן במהלך ההקמה והן בהכנת תכנית עסקית או מודל רווח של הישות. תהליך זה כולל מתן ייעוץ פיננסי ועסקי לעסק לגבי האפשרויות הטובות ביותר לניהול והקמת העסק.

רואה חשבון ערן צרפתי פישר

חדשות יומיות | מזג האויר בישראל
רכישת תבניות איכותיות | רכישת דומיינים בזול | וובסל קידום שיווק פירסום באינטרנטפתרונות דיגיטל | קידום אתרים פיתוח אתרים |הקמת אתרים | פוסטרים | ליטוגרפיות | תמונות קנבס | צלם אדריכלות | מודעות שכדאי לראות | ספריית עסקים מקודמים | קידום אורגני בגוגל

About וובסל אתרים שיווק פירסום קידום דיגיטלי אלי רחימי

WebCell מתמחה בייעוץ ותכנון אסטרטגי של תקציב השיווק הדיגיטלי ובישום טקטי רב ערוצי גמיש וכל זאת תחת קורת גג אחת. השירותים שלנו מתאפיינים בחשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה". התוצאה – הגדלת החשיפה של המותג ומוצרי הלקוח ויצירת מנגנוני לידים איכותיים! WebCell מציעה שירותי פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט בעלי חווית משתמש ברמה גבוהה, במטרה לאפשר העברת המסר, השירותים והאיכויות של הלקוח בצורה ברורה וחדה לגולש המזדמן ולמשתמשים הקבועים באתר. WebCell מציעה חבילת שרותי פרסום וחשיפה מתקדמים, שיביאו להגברה משמעותית של תנועת גולשים ממוקדים ומכווני מטרה לאתר החברה \ מייזם. WebCell פיתחה במשך השנים מתודולוגיות עבודה מוכחות התומכות ביעדים אלו. WebCell פועלת בשיטות עבודה חדשניות – מוטה תוצאות הכוללת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתחום החיפוש בשוק המקומי והבינלאומי. בשורה התחתונה – אנו נביא את קהל היעד האיכותי לאתר שלך, שתמכור ותתפרסם יותר!

Check Also

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

יש סוגים שונים של צילינדר שניתן להחליף. יש צילינדר רגיל וסטנדרטי שניתן להחליף. כך ניתן …

יאיר נתניה בנו של ראש הממשלה קיבל אתמול תעודת הקורה על פעילותו במהלך השנים האחרונות בעמותת יד עזר לחבר

עמותת יד עזר לחבר העניקה אתמול ליאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו תעודת …