Breaking News

ליווי עסקים על ידי רואה חשבון

בישראל כמעט כל בן אדם שונה היה רוצה שיהיה לו עסק משלו. יש לא מעט אנשים שרוצים לפתוח עסק וחלק לא מבוטל מהם גם עושים את זה בפועל. פתיחת עסק היא דבר מורכב והיא דורשת קודם כל אומץ, אח"כ כסף ואח"כ מחוייבות רבה מאוד בשביל שהעסק הזה יצליח. יש עסקים רבים שמהר מאוד נסגרים בגלל בעיות שונות ואחת הבעיות המרכזיות היא אי ניהול פיננסי נכון של העסק. כשמתחילים לחשוב על פתיחת עסק חשוב מאוד לחשוב גם על ליווי לעסקים, ליווי מקצועי בין השאר על ידי משרד רואה חשבון שעושה הנהלת חשבונות לעסקים.

מי הוא רואה החשבון?

ליווי עסקים, בין אם הוא ליווי פיננסי לחברות או ייעוץ מס צריך להתקיים על ידי רואה חשבון מוסמך. רואה חשבון הוא מי שהוסמך לבצע ביקורות על דו"חות כספיים והוא נותן את חוות דעתו עליהם. לרואה חשבון צריך להיות יידע נרחב במימון, מיסים, חשבונאות ונושאים רבים אחרים והוא יוכל בעזרת הדו"חות שהוא מפיק לסייע לעסק לא רק לעמוד על רגליו אלא גם להיות רווחי. לפי חוק רואי החשבון תפקידו של איש המקצוע הוא לאשר מאזנים, להוציא דו"חות רווח והפסד, לוודא תקבולים ותשלומים ולדאוג באופן כללי להתנהלות נכונה של העסק הן בשביל להיות רווחי והן מול הרשויות השונות בישראל.

תזרים מזומנים טוב = הצלחה!

הנהלת חשבונות לעסקים עוקבת אחר ההתנהלות הפיננסית שלהם כפי שציינו. עסקים רבים שלא מקפידים על מעקב שוטף אחר ההוצאות וההכנסות שלהם מגלים יום אחד שאין להם יותר מאיפה לשלם וההכנסות שלהם קטנות ביחס להוצאות. המעקב קריטי גם בשביל ליצור תזרים מזומנים חיובי וזה אומר לדוגמא שעסק שמאפשר לשלם לו בתשלומים אך הוא משלם במזומן לספקים שלו יכול למצוא את עצמו יום אחד בבעיה תזרימית קשה מכיוון שהוא רוכש אך עדיין לא קיבל את מלוא התשלומים מהלקוחות שלו. שירותי ראיית חשבון מקצועיים אמורים לדאוג לזה ולהתריע מראש על בעיות בעתיד.

כתיבת תוכנית עסקית

כתיבת תוכנית עסקית על ידי איש מקצוע יכולה לפתור לא מעט בעיות עתידיות והיא גם נותנת את התמונה המלאה למה יהיה בהמשך. כך כל עסק יוכל לדעת מה עליו לעשות בכדי לעמוד בתוכנית שנכתבה עבורו וכך ההתנהלות תהיה נכונה יותר וטובה יותר.

עבודה און ליין מול רואה החשבון

בין אם אתם מחפשים רואה חשבון באזור השרון, רואה חשבון בנתניה או בכל מקום אחר זה לא ממש משנה בעידן המודרני. כיום, את רוב הדו"חות, החשבוניות ושאר הניירת אתם יכולים לשלוח דרך הרשת, ורואה החשבון יוכל לעשות שימוש במסמכים הללו. זה לא ממש משנה איפה פיזית המשרד של רואה החשבון, כל מה שצריך הוא ליצור קשר עם אחד כזה שיש לו את ההסמכה לעבוד בכך, וכמובן גם לקבל המלצות עליו אם אפשר. ראיית חשבון היא מקצוע חשוב וכל עסק חייב מעורבות של איש מקצוע כזה, ובלעדיו העסק יכול מהר מאוד להיות בקשיים בעיקר אם מדובר על עסק שמגלגל סכומי כסף גדולים מאוד ועם הוצאות והכנסות מרובות.

חדשות יומיות | מזג האויר בישראל
רכישת תבניות איכותיות | רכישת דומיינים בזול | וובסל קידום שיווק פירסום באינטרנטפתרונות דיגיטל | קידום אתרים פיתוח אתרים |הקמת אתרים | פוסטרים | ליטוגרפיות | תמונות קנבס | צלם אדריכלות | מודעות שכדאי לראות | ספריית עסקים מקודמים | קידום אורגני בגוגל

About וובסל אתרים שיווק פירסום קידום דיגיטלי אלי רחימי

WebCell מתמחה בייעוץ ותכנון אסטרטגי של תקציב השיווק הדיגיטלי ובישום טקטי רב ערוצי גמיש וכל זאת תחת קורת גג אחת. השירותים שלנו מתאפיינים בחשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה". התוצאה – הגדלת החשיפה של המותג ומוצרי הלקוח ויצירת מנגנוני לידים איכותיים! WebCell מציעה שירותי פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט בעלי חווית משתמש ברמה גבוהה, במטרה לאפשר העברת המסר, השירותים והאיכויות של הלקוח בצורה ברורה וחדה לגולש המזדמן ולמשתמשים הקבועים באתר. WebCell מציעה חבילת שרותי פרסום וחשיפה מתקדמים, שיביאו להגברה משמעותית של תנועת גולשים ממוקדים ומכווני מטרה לאתר החברה \ מייזם. WebCell פיתחה במשך השנים מתודולוגיות עבודה מוכחות התומכות ביעדים אלו. WebCell פועלת בשיטות עבודה חדשניות – מוטה תוצאות הכוללת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתחום החיפוש בשוק המקומי והבינלאומי. בשורה התחתונה – אנו נביא את קהל היעד האיכותי לאתר שלך, שתמכור ותתפרסם יותר!

Check Also

תגי עובדים

האם אתם צריכים תגי עובדים?

מנהלים עסק גדול וחושבים איך תוכלו לשמור על מידור וכניסה למקומות שונים במשרד או במבנה? …

כח אדם

עזרה חשובה – חברת כח אדם!

כיום אנשים נוטים לעזוב עבודה כל שנתיים שלוש, ועל כן הרלוונטיות של חברות כח אדם …