Breaking News

צמחי מרפא

כבר בהיסטוריה של האדם, לפני כל כך הרבה שנים, הבינו אנשים את החשיבות שיש לצמחי מרפא, ולהשפעה החיובית (של חלקם) על גופנו, בריאותנו ושלוות נפשנו. כיום יש במידה רבה חזרה לכמיהה להתרפא באמצעים טבעיים ובריאים, שלא רק שאינם מזיקים לנו כמו תרופות מרשם, אלא אף מחזקות ומבריאות אותנו. היתרון של צמח מרפא, בניגוד לתרופה, הוא בעצם באופן בו הוא "רואה" אותך. אם התפקיד של תרופה הוא לרפא אותך ממכאוב מקומי כלשהו שאתה סובל ממנו, הרי שצמחי מרפא רואים אותך בכללותך כאדם, לא בתור כאב מקומי, ורוצים לרפא את הווייה הכללית שלך, את הנפש והגוף שלך.
דוגמא לבעיות שצמחי מרפא יכולות לפתור בקלות וברכות, ללא התערבות חיצונית או חודרנית:
אצות ים – האצות מספקות המון מינרלים וויטמינים, ויש בהן אפס אחוז שומן. אנשים רבים עם בעיות של שיבושים בבלוטת התריס – עודף פעילות הבלוטה) לוקחים בקביעות אצות ים שמאיצות את הבלוטה וגורמות לה בעצם להגיע לקצב סדיר – ובכך מצליחים להימנע מתרופות, לפחות לזמן מה. ביפן למשל, שבה אוכלים אצות על בסיס קבוע, אין כמעט אנשים הסובלים מבעיות של בלוטת התריס וזה למרות שהם צורכים יוד בכמות גבוהה בהרבה מהמומלץ. מעבר לטיפול בבלוטת התריס, צריכת אצות באופן יומיומי מורידה את רמת הכולסטרול ובריאה מאד ללב.
ברא מגן – סירופ חורפי המבושל עם דבש טהור, דובדבן בר, טימין, אזוב מצוי, זרעי אניס וסמבוק שחור, ומייצר אלטרנטיבה מצוינת לסירופים שנמכרים נגד שיעול. לסירופ הזה יש טעם טבעי מצוין, שגם ילדים יסכימו לשתות, ומהרגע שתקנו אותו פעם אחת לא תבינו איך עברתם את החורפים עד כה בלעדיו. הסירופ הזה הוא כמו תרופות הסבתא של פעם, שהיו מבשלות בסיר עמוק את כל צמחי המרפא ומגישות לנו תמצית של כל טוב, שהיתה מחזקת ומבריאה אותנו מיד.
ברא רוגע – סירופ המבוסס על צמחי מרפא שמרגיעים את הגוף ואת הנפש, ועוזרים לנו לקחת נשימה עמוקה ולהירגע. אידיאלי לאנשים שלא מעוניינים לקחת כדורי הרגעה, אבל מרגישים שהם חייבים משהו שיעזור להם להתפקס ולהירגע. אפשר לקחת לפני מבחן חשוב, ראיון עבודה, מצגת או אפילו ביום עבודה מסובך שבו אתם מרגישים שאתם צריכים לקחת רגע ולהירגע, בלי להזדקק למרשם מרופא המשפחה.
סן פלמטו – לטיפול במערכת השתן. נשים רבות סובלות מדלקות חוזרות ונשנות במערכת השתן, מה שמאלץ אותן ליטול אנטיביוטיקה באופן קבוע. התוסף הזה יכול למנוע את הצורך בנטילת אנטיביוטיקה, ובכלל את הכאבים ואי הנוחות שמתעוררים עם הדלקת בדרכי השתן.

חדשות יומיות | מזג האויר בישראל
רכישת תבניות איכותיות | רכישת דומיינים בזול | וובסל קידום שיווק פירסום באינטרנטפתרונות דיגיטל | קידום אתרים פיתוח אתרים |הקמת אתרים | פוסטרים | ליטוגרפיות | תמונות קנבס | צלם אדריכלות | מודעות שכדאי לראות | ספריית עסקים מקודמים | קידום אורגני בגוגל

About וובסל אתרים שיווק פירסום קידום דיגיטלי אלי רחימי

WebCell מתמחה בייעוץ ותכנון אסטרטגי של תקציב השיווק הדיגיטלי ובישום טקטי רב ערוצי גמיש וכל זאת תחת קורת גג אחת. השירותים שלנו מתאפיינים בחשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה". התוצאה – הגדלת החשיפה של המותג ומוצרי הלקוח ויצירת מנגנוני לידים איכותיים! WebCell מציעה שירותי פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט בעלי חווית משתמש ברמה גבוהה, במטרה לאפשר העברת המסר, השירותים והאיכויות של הלקוח בצורה ברורה וחדה לגולש המזדמן ולמשתמשים הקבועים באתר. WebCell מציעה חבילת שרותי פרסום וחשיפה מתקדמים, שיביאו להגברה משמעותית של תנועת גולשים ממוקדים ומכווני מטרה לאתר החברה \ מייזם. WebCell פיתחה במשך השנים מתודולוגיות עבודה מוכחות התומכות ביעדים אלו. WebCell פועלת בשיטות עבודה חדשניות – מוטה תוצאות הכוללת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתחום החיפוש בשוק המקומי והבינלאומי. בשורה התחתונה – אנו נביא את קהל היעד האיכותי לאתר שלך, שתמכור ותתפרסם יותר!

Check Also

חמישה טיפים שיעזרו לכם להיות בריאים

גוף בריא בנפש בריאה – מכירים את הפתגם הזה? משמעותו, שקל לנו להיות רגועים , …

חמישה טיפים שיעזרו לכם לשמור על משקל תקין

1. נסו לצמצם בצריכת המזון המתועש והמטוגן שלכם. אף אחד לא אומר לכם לוותר עכשיו …