Breaking News

תמציות צמחים הטבע לרשותנו

מחלות רבות ניתנות למניעה וריפוי באמצעות תמציות צמחים. אם פעם, רק "משוגעים לדבר" או אנשי מקצוע כמו נטורופתים היו נעזרים בקביעות בתמציות צמחים לטיפול במחלות שונות, בתופעות גופניות מציקות או אפילו במניעתם מראש. קחו למשל את תמצית ג'ינקו בילובה, שנמצא בשימוש כבר מתחילת האלף הקודמת, וידוע בתכונות אנטי-אוקסידנטיות, שעוזרות להילחם במחלות כמו סרטן למשל. ברפואה הסינית הג'ינקו משמש כטיפול טבעי בבעיות של אסטמה – שאנשים רבים סובלים ממנה בעונת הסתיו – וניתן גם במקרים של דמנציה, טיפול בבעיות של כלי דם, חסימות ועוד.
גם ג'ינסנג סיבירי, צמח הגדל באקלים קר ומכיל כמות גבוהה מאד של ויטמינים נחוצים. מקור השם הוא "שורש האדם". שמו המדעי הוא פאנקאס, שמשמעותו "מרפא כל". הסיבה היא שזהו צמח שעוזר לגוף להתמודד עם הרבה מצבי קיצון ומחלה, גם בהיבט הנפשי, תמהיל המרכיבים שלו מחזק את המערכת החיסונית ומרגיע את מערכת העצבים. גם לגיל המעבר וגם עבור ילדים, ניתן להיעזר בתמציות צמחים שעוזרים לשפר מאד את איכות החיים. עבור נשים שנכנסות לגיל הבלות ומתמודדות עם בעיות של הזעה, גלי חום ועוד כדאי להתייעץ לגבי נטילת מאקה. מאקה הוא שורש שגדלי בהרי האנדים, והוא נחשב כסוג של מזון על יותר מאשר כוויטמין, במיוחד שאפשר לאכול וגם לשתות אותו (בתה למשל, כמו ג'ינג'ר). מאקה מפורסם בזכות יכולתו לעזור במצבים של כמו איזון הורמונלי בגיל המעבר, שיפור הפוריות- הגברת ייצור הזרע (מצוין לזוגות שמתקשים להיכנס להיריון), הגברת החשק המיני אצל גברים ונשים (שוב, קשור לאיזון ההורמונלי), עוזר לייצור גבוה יותר של חלב בהנקה (אם כי כדאי כמובן להתייעץ עם רופא הילדים / נשים לפני כל נטילה עצמאית של תוסף מזון), וגם עוזר לגוף להתמודד עם בעיות של סטרס ולחץ. מוצר פלאי נוסף שתוכלו למצוא באתר הוא אבקת תאי ענבים אדומים. נכון תמיד אומרים שבריא לשתות כוסית של יין אדום? אז הסיבה היא בדיוק בגלל תאי הענבים האדומים שמצויין ביין, ויותר מדויק, בגלל הפוליפנולים שמצויים בקליפת הענבים האדומים. הפוליפנולים עשירים בנוגדי חימצון בין היתר, שעוזרים להילחם במחלות קשות כמו סרטן, שבץ, מחלות דם ועוד. האבקה מאפשרת גם לאנשים שלא יכולים או לא רוצים לשתות יין, ליהנות מכל התכונות המצוינות והבריאות של ענבים אדומים, במינונים גדולים יותר וטבעיים לחלוטין.

חדשות יומיות | מזג האויר בישראל
רכישת תבניות איכותיות | רכישת דומיינים בזול | וובסל קידום שיווק פירסום באינטרנטפתרונות דיגיטל | קידום אתרים פיתוח אתרים |הקמת אתרים | פוסטרים | ליטוגרפיות | תמונות קנבס | צלם אדריכלות | מודעות שכדאי לראות | ספריית עסקים מקודמים | קידום אורגני בגוגל

About וובסל אתרים שיווק פירסום קידום דיגיטלי אלי רחימי

WebCell מתמחה בייעוץ ותכנון אסטרטגי של תקציב השיווק הדיגיטלי ובישום טקטי רב ערוצי גמיש וכל זאת תחת קורת גג אחת. השירותים שלנו מתאפיינים בחשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה". התוצאה – הגדלת החשיפה של המותג ומוצרי הלקוח ויצירת מנגנוני לידים איכותיים! WebCell מציעה שירותי פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט בעלי חווית משתמש ברמה גבוהה, במטרה לאפשר העברת המסר, השירותים והאיכויות של הלקוח בצורה ברורה וחדה לגולש המזדמן ולמשתמשים הקבועים באתר. WebCell מציעה חבילת שרותי פרסום וחשיפה מתקדמים, שיביאו להגברה משמעותית של תנועת גולשים ממוקדים ומכווני מטרה לאתר החברה \ מייזם. WebCell פיתחה במשך השנים מתודולוגיות עבודה מוכחות התומכות ביעדים אלו. WebCell פועלת בשיטות עבודה חדשניות – מוטה תוצאות הכוללת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתחום החיפוש בשוק המקומי והבינלאומי. בשורה התחתונה – אנו נביא את קהל היעד האיכותי לאתר שלך, שתמכור ותתפרסם יותר!

Check Also

חמישה טיפים שיעזרו לכם לשמור על משקל תקין

1. נסו לצמצם בצריכת המזון המתועש והמטוגן שלכם. אף אחד לא אומר לכם לוותר עכשיו …

צמחי מרפא

כבר בהיסטוריה של האדם, לפני כל כך הרבה שנים, הבינו אנשים את החשיבות שיש לצמחי …