Breaking News
Home | פיננסי | חברת סילנטיס, המוחזקת על ידי תעוזה, נמכרה לחברה בריטית תמורת סך של כ-100 מיליון ש"ח במזומן ובתוספת תמלוגים ממכירות על פני תשע שנים
צילום : יחסי ציבור- קרן תעוזה

חברת סילנטיס, המוחזקת על ידי תעוזה, נמכרה לחברה בריטית תמורת סך של כ-100 מיליון ש"ח במזומן ובתוספת תמלוגים ממכירות על פני תשע שנים

חברת סילנטיס, שבה החזיקה תעוזה כ-19.2%, נמכרה לחברתAdvanced Medical Solutions Ltd. ("AMS"), חברה אנגלית הנסחרת בבורסה בלונדון, תמורת סך של כ-100 מיליון ש"ח במזומן ובתוספת זכויות תמלוגים. החברה הרוכשת תשלם לבעלי המניות של סילנטיס תמלוגים מהמכירות של מוצרי סילנטיס עד דצמבר 2027. כן במסגרת ההסכם התחייבה חברת AMS להשקיע סך של כ-37 מיליון ₪ במשך 3 שנים בפיתוח והשקה של מוצרי סילנטיס.
תעוזה תקבל עבור מניותיה בסילנטיס סך כולל של כ-20 מיליון ש"ח במזומן.

העיסקה מייצגת תשואה של 350% על ההשקעה וזאת כאשר מתייחסים לרכיב המזומן בלבד. התשואה בפועל לאחר התחשבות בתמלוגים תהיה גדולה בצורה משמעותית.
חברת AMS הינה חברה שהמטה שלה נמצא בבריטניה , נוסדה בשנת 1991 ולה שווי שוק של כ- 3 מיליארד ש"ח. חברת AMS הינה קבוצת חברות גלובלית המפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרים וטכנולוגיה חדשנית לשוק הניתוחים הגלובלי ולטיפול בפצעים שונים. AMS משווקת את מוצריה ליותר מ-75 מדינות ברחבי העולם,עם מכירות בשנת 2017 בהיקף של כ-500 מיליון ש"ח ומעסיקה מעל 600 עבדים.

סילנטיס מפתחת מוצרים המבוססים על פלטפורמה בלעדית של דבקים רפואיים ביולוגיים וחומרי איטום "המחקים" הדבקת אצות מתחת למים ולפיכך ניתן להשתמש בהם כדבק בסביבה רטובה. הפלטפורמה הטכנולוגית של סילנטיס מאפשרת פיתוח מוצרים למגוון יישומים וצרכים קליניים בתחום של מניעת דליפות, מניעת הדבקת רקמות ושחרור מקומי מבוקר של תרופות.
סילנטיס התמקדה במוצר וחומר אטימה למניעת דליפות בניתוחי מערכת העיכול וקיבלה אישור CE לשיווק המוצר באירופה. כן נמצא כי המוצר מתאים מאוד לשוק הסיני שבו ישנו מספר גדול מאוד של ניתוחים בתחום זה ולצורך זה הוקמה חברת בת בהונג-קונג.

סילנטיס החלה לפעול בתחום דליפות המעיים רק עם כניסת תעוזה כמשקיע בשנת 2015 – אז הובילה תעוזה שינוי כיוון אסטרטגי עבור החברה וביצעה מהפך משמעותי – הן עסקי והן בשווי החברה. מלבד שינוי אסטרטגי בחברה.
יש להוסיף כי עם כניסת תעוזה מונה אבי קרבס, ליו"ר דירקטוריון תעוזה ,הוביל את סבבי הגיוס של החברה עד לאקזיט, וכן דאג לצרף כחברים לבורד החברה בכירים ומומחים מהתחום שסייעו להצלחתה: בכיר ב-J&J לשעבר, קן ג'יאסין, CTO במדטרוניק לשעבר, רנדל פרייזר וקן אברמוביץ, משקיע הון סיכון ידוע.

כן בין המשקיעים החדשים בסילנטיס היה ד"ר רוברט קוהן, המקורב מאוד לנשיא סין, שסייע רבות לסילנטיס ולאחרונה זכה להוקרה מיוחדת מנשיא סין על תרומתו לאומה הסינית.
אבי קרבס, מנכ"ל תעוזה, שימש כיו"ר ההדירקטוריון של סילנטיס והיה מאוד פעיל בחברה וד"ר שוקי גלייטמן, יו"ר תעוזה, סייע רבות לסילנטיס בשוק הסיני שבו מתמקדת פעילותו. ד"ר גלייטמן קיבל לאחרונה אזרחות כבוד של סין על תרומתו יוצאת הדופן לפעילות ההיי-טק בה
תעוזה הינה קרן הון סיכון, הנסחרת בבורסה לנירות ערך בתל-אביב ומשקיעה בחברות טכנולוגיה עילית.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאבי קרבס, מנכ"ל תעוזה בטלפון : 04-8728788.

חדשות יומיות | מזג האויר בישראל
רכישת תבניות איכותיות | רכישת דומיינים בזול | וובסל קידום שיווק פירסום באינטרנטפתרונות דיגיטל | קידום אתרים פיתוח אתרים |הקמת אתרים | פוסטרים | ליטוגרפיות | תמונות קנבס | צלם אדריכלות | מודעות שכדאי לראות | ספריית עסקים מקודמים | קידום אורגני בגוגל

About וובסל אתרים שיווק פירסום קידום דיגיטלי אלי רחימי

WebCell מתמחה בייעוץ ותכנון אסטרטגי של תקציב השיווק הדיגיטלי ובישום טקטי רב ערוצי גמיש וכל זאת תחת קורת גג אחת. השירותים שלנו מתאפיינים בחשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה". התוצאה – הגדלת החשיפה של המותג ומוצרי הלקוח ויצירת מנגנוני לידים איכותיים! WebCell מציעה שירותי פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט בעלי חווית משתמש ברמה גבוהה, במטרה לאפשר העברת המסר, השירותים והאיכויות של הלקוח בצורה ברורה וחדה לגולש המזדמן ולמשתמשים הקבועים באתר. WebCell מציעה חבילת שרותי פרסום וחשיפה מתקדמים, שיביאו להגברה משמעותית של תנועת גולשים ממוקדים ומכווני מטרה לאתר החברה \ מייזם. WebCell פיתחה במשך השנים מתודולוגיות עבודה מוכחות התומכות ביעדים אלו. WebCell פועלת בשיטות עבודה חדשניות – מוטה תוצאות הכוללת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתחום החיפוש בשוק המקומי והבינלאומי. בשורה התחתונה – אנו נביא את קהל היעד האיכותי לאתר שלך, שתמכור ותתפרסם יותר!

Check Also

פוסט טראומה מעבודה

פוסט טראומה מעבודה

כולנו רגילים לחשוב על העבודה שלנו בתור עול בלתי נגמר אך מצד שני, היא גם …

ניתוח אף

ניתוח פלסטי באף – הניתוח הפופולארי ביותר

מכל הניתוחים האסתטיים שקיימים בשוק, ניתוח אף קלאסי הוא עדיין הניתוח הפופולארי ביותר שקיים בשוק. …