Breaking News

ביטוח סיעודי, מה זה?

לאחרונה, אנו שומעים על יותר ויותר חברות ביטוח המציעות לנו לרכוש כיסויים משלימים בתחום הביטוח הסיעודי. ואכן, מוטב לכל אחד ואחת מאיתנו להקדים ולדאוג לתקופות המאוחרות של חיינו, ובהחלט מוטב לדאוג ולשריין את מכסת הכספים אשר חלילה נזדקק לה במקרה ונגיע למצב בריאותי הדורש תמיכה סיעודית. עם זאת, בטרם אנו ניגשים בכדי לבחון את פוליסת ביטוח סיעודי הטובה ביותר בין חברות הביטוח השונות, מוטב שנלמד אודות הקריטריונים העיקריים המשפיעים על הבחירה. לפניכם, נקודות ענייניות ומפורטות בתחום הביטוח הסיעודי בפרט, ובתחום הטיפולים הסיעודיים בכלל.

מי הוא חולה סיעודי?

הגדרת החולה הנדרש לסיעוד, משמע, לעזרתו של אדם נוסף בכדי להתנהל בפעילות תקינה בחייו, מתבססת על יכולתו לבצע פעולות פשוטות וקריטיות לתפקוד בסיסי. פעולות אלו, הן קימה ושכיבה, התלבשות והתפשטות, רחיצה, אכילה ושתייה ושליטה על הסוגרים. גם אדם המסוגל לבצע פעולות אלו אך נחשב בהגדרה כ "תשוש נפש" (כדוגמת חולי אלצהיימר), נחשבים על פי החוק למטופלים הנדרשים לסיוע סיעודי.

מה הוא ביטוח סיעודי?

ביטוח סיעודי הוא הסכם חתום עם חברת הביטוח המכונה בעגה המקצועית, פוליסת ביטוח. על פי הסכמי פוליסות ביטוח סיעודי נפוצות, רוכש הפוליסה ישלם סכום קבוע מדי חודש אל חברת הביטוח, ואילו זו מצידה, מתחייבת להשתתף בעלויות הטיפולים הסיעודיים בעת הצורך. את פוליסות הביטוח הסיעודי, ניתן לרכוש באופן עצמאי בפנייה אל חברות, סוכני וסוכנויות הביטוח המוכרות, או לחילופין, ניתן לרכוש פוליסת ביטוח סיעודי בפנייה באמצעות מקומות העבודה, שם ניתן יהיה במרבית המקרים לרכוש פוליסות כדאיות יותר במחירים אטרקטיביים יותר. גם קופות החולים, מציעות למבוטחיהן רכישה של פוליסות ביטוח סיעודי במסגרת הביטוחים המשלימים, ומחירו של הביטוח נקבע לרוב על פי גיל הצטרפותו של המבוטח כאשר ככל שגילו של המבוטח גבוה יותר, כך יגבה מחיר הפרמיה החודשית עבור הפוליסה.

למה כדאי לשים לב לפני רכישת פוליסת ביטוח סיעודי?

לפני רכישה של פוליסות ביטוח סיעודי מחברות או סוכנויות ביטוח, מוטב לבדוק תחילה האם אינכם מכוסים במסגרת הביטוח המשלים אותו רכשתם מקופת החולים בה הנכם מבוטחים. שימוש לב לתקופת הביטוח. בפוליסות הנרכשות במסגרת מקומות העבודה (פוליסות קבוצתיות) תקופת הפוליסה תנוע סביב 3-4 שנים, ואילו ברכישת פוליסה באופן פרטי, תקופת הפוליסה היא למשך כל שנות חייו של המבוטח. נושא נוסף אותו יש לבחון, הוא היקף הכיסוי. על פי רוב, פוליסות ביטוח סיעודי מקציבות סכום כספי קבוע חודשי ולא שירות לתקופה קבועה מראש – ברכישת הפוליסה שימוש לב האם קצבת הסיעוד תוענק למבוטח במשך כל חייו, או לתקופה מוקצבת בזמן.

חדשות יומיות | מזג האויר בישראל
רכישת תבניות איכותיות | רכישת דומיינים בזול | וובסל קידום שיווק פירסום באינטרנטפתרונות דיגיטל | קידום אתרים פיתוח אתרים |הקמת אתרים | פוסטרים | ליטוגרפיות | תמונות קנבס | צלם אדריכלות | מודעות שכדאי לראות | ספריית עסקים מקודמים | קידום אורגני בגוגל

About וובסל אתרים שיווק פירסום קידום דיגיטלי אלי רחימי

WebCell מתמחה בייעוץ ותכנון אסטרטגי של תקציב השיווק הדיגיטלי ובישום טקטי רב ערוצי גמיש וכל זאת תחת קורת גג אחת. השירותים שלנו מתאפיינים בחשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה". התוצאה – הגדלת החשיפה של המותג ומוצרי הלקוח ויצירת מנגנוני לידים איכותיים! WebCell מציעה שירותי פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט בעלי חווית משתמש ברמה גבוהה, במטרה לאפשר העברת המסר, השירותים והאיכויות של הלקוח בצורה ברורה וחדה לגולש המזדמן ולמשתמשים הקבועים באתר. WebCell מציעה חבילת שרותי פרסום וחשיפה מתקדמים, שיביאו להגברה משמעותית של תנועת גולשים ממוקדים ומכווני מטרה לאתר החברה \ מייזם. WebCell פיתחה במשך השנים מתודולוגיות עבודה מוכחות התומכות ביעדים אלו. WebCell פועלת בשיטות עבודה חדשניות – מוטה תוצאות הכוללת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתחום החיפוש בשוק המקומי והבינלאומי. בשורה התחתונה – אנו נביא את קהל היעד האיכותי לאתר שלך, שתמכור ותתפרסם יותר!

Check Also

עדכון חודשי – אוגוסט 2016

שלום רב, חודש אוגוסט הסתיים במגמה חיובית קלה במדדי המניות בחו"ל ובארץ ,מדדי המניות הגדולות …

ביטוח – עדכון חודשי – 10-2015

חודש אוקטובר היה חיובי ונרשמו עליות במרבית המדדים, מתחילת השנה מדדי המניות בארץ חיובים וטובים יותר מן השווקים המובילים בעולם, נותרו עוד חודשיים לתום השנה נקווה לסיום ירוק. מדד המחירים ממשיך במגמה השלילית שלו וירד ב0.4% בספטמבר, למרות המדדים הנמוכים הנגידה לא שינתה את הריבית שנמצאת גם ככה ברמתה הנמוכה אי פעם.