Breaking News

בדיקות קבלה

המערכת עליה עבדת במשך שבועות רבים כבר עוד מעט באוויר, ועומדת לעבור בדיקות קבלה. השאלה הגדולה כעת היא מי יעשה את בדיקות הקבלה? אתה – התוכניתן שעבד על המערכת או חברה חיצונית מוסמכת? השאלה הזו איננה שאלה רטורית, למרות שהיא בהחלט נשמעת כך. לכאורה זה ברור שחברה חיצונית אמורה לעשות את כל הבדיקות הסופיות שבודקות את המערכת, אבל תתפלאו לשמוע שיש עדיין חברות בהן הבוס הגדול מחליט להקטין ראש, ומאידך גם להקטין את ההוצאות שלו – ולתת למפתח לבצע את בדיקות הקבלה. זו אינה כלל מחמאה למפתח והכרה ב"כישוריו הרבים" אלא בדרך כלל פשוט הנחתה על חשבון זמנו הפנוי של המפתח, מאחר ולעיתים קרובות לוחות הזמנים של פיתוח התוכנה אינן כוללות גם בדיקות קבלה למיניהן. חיסכון בחברה חיצונית עלולה לגרום גם לפשלות מהסוג שלקוחות אינם אוהבים, מאחר ומפתחים לא תמיד מסוגלים או מיומנים, או בעלי כלים מתאימים לערוך בדיקות קבלה בעצמם.

בזמן תהליך בדיקות קבלה לתוכנה חדשה שעומדת לצאת לאור נערך לעיתים תהליך איתור הבעיות מול הלקוח עצמו. בעיות טכניות רבות בתוכנה נחשפות בתהליך זה, חלקן בעיות עתידיות שהמפתח מזהה כ"עלולות לקרות", מכיוון שלעיתים קרובות זו הפעם הראשונה שהתוכנה מוצגת ללקוח, והפעם הראשונה שהיא מופעלת בסביבת עבודה חדשה המושפעת מאינספור גורמים העלולים לשבש את העבודה התקינה. זהו בדיוק השלב בו המומחה לבדיקות קבלה נחשף לצרכים נוספים של מזמין התוכנה, שייתכן שאף הוא עצמו לא מודע להם, צרכים שעלולים להוביל את התוכנה לעומסים, לבעיות שרתים ועוד. זהו גם שלב קריטי שבו מזמין התוכנה יכול, תוך כדי צפייה ושימוש ראשוני במערכת, לבקש בה פיתוחים נוספים, דקה לפני שהמפתח מסיים לעבוד עליה. לעיתים המומחה לבדיקות קבלה מזהה את הצורך בפיתוחים הנוספים האלה לפני מזמין התוכנה, ובמקרה כזה חובתו להתריע בפניו שייתכן ויזדקק למסכים נוספים או ליישומים מסוימים.

חדשות יומיות | מזג האויר בישראל
רכישת תבניות איכותיות | רכישת דומיינים בזול | וובסל קידום שיווק פירסום באינטרנטפתרונות דיגיטל | קידום אתרים פיתוח אתרים |הקמת אתרים | פוסטרים | ליטוגרפיות | תמונות קנבס | צלם אדריכלות | מודעות שכדאי לראות | ספריית עסקים מקודמים | קידום אורגני בגוגל

About וובסל אתרים שיווק פירסום קידום דיגיטלי אלי רחימי

WebCell מתמחה בייעוץ ותכנון אסטרטגי של תקציב השיווק הדיגיטלי ובישום טקטי רב ערוצי גמיש וכל זאת תחת קורת גג אחת. השירותים שלנו מתאפיינים בחשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה". התוצאה – הגדלת החשיפה של המותג ומוצרי הלקוח ויצירת מנגנוני לידים איכותיים! WebCell מציעה שירותי פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט בעלי חווית משתמש ברמה גבוהה, במטרה לאפשר העברת המסר, השירותים והאיכויות של הלקוח בצורה ברורה וחדה לגולש המזדמן ולמשתמשים הקבועים באתר. WebCell מציעה חבילת שרותי פרסום וחשיפה מתקדמים, שיביאו להגברה משמעותית של תנועת גולשים ממוקדים ומכווני מטרה לאתר החברה \ מייזם. WebCell פיתחה במשך השנים מתודולוגיות עבודה מוכחות התומכות ביעדים אלו. WebCell פועלת בשיטות עבודה חדשניות – מוטה תוצאות הכוללת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתחום החיפוש בשוק המקומי והבינלאומי. בשורה התחתונה – אנו נביא את קהל היעד האיכותי לאתר שלך, שתמכור ותתפרסם יותר!

Check Also

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

יש סוגים שונים של צילינדר שניתן להחליף. יש צילינדר רגיל וסטנדרטי שניתן להחליף. כך ניתן …

יאיר נתניה בנו של ראש הממשלה קיבל אתמול תעודת הקורה על פעילותו במהלך השנים האחרונות בעמותת יד עזר לחבר

עמותת יד עזר לחבר העניקה אתמול ליאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו תעודת …