Breaking News

נסיעות, טלפון או אפליקציה

האם אי פעם חשבתם כמה זמן אתם מבזבזים ביום כדי להזמין מונית? לא מדובר בעניין של מה בכך! אנשים רבים תלויים במוניות בשגרת היום יום שלהם, ואינם יכולים לזוז בלי מונית צמודה. למשל, אנשים בלי רשיון נהיגה או אנשים שרשיונם נשלל, ואינם רוצים להיסחב באוטובוסים.

רוב האנשים שמתניידים באמצעות מוניות, לא מתלוננים על איכות הנסיעה או על הנהג מונית. התלונות הן כמעט תמיד על האופן שבו צריך להזמין מונית. לא ברור למה, אבל זה כמעט אף פעם לא עובר בצורה חלקה או שמצלצלים לתחנת מוניות ומחכים כל כך הרבה זמן על הקו עד שכבר אפשר לעשות את החישוב שבעלות השיחה הזו ניתן היה לסקור מסוק פרטי ולהגיע לאן שצריכים להגיע. בעיה נוספת שמתעוררת כמעט תמיד היא שלעיתים קרובות חסרות מוניות פנויות. כלומר אתה מצלצל לתחנה שאמורה להחזיק בצי של מוניות, ולמרות זאת אין להם אף מונית פנויה לשלוח אליכם.

אז מה עושים?

צריך לצלצל לתחנת מוניות אחרת. ושוב לחכות שעות על הקו עד שמישהו מואיל בטובו לענות… ובינתיים הדקות חולפות, ואתה מדמיין איך הבוס שלך במשרד מתעצבן שעוד לא הגעת, איך הלקוח שלך מחכה לך, אולי אחד הילדים שלך שצריך שתבוא לקחת אותו…. איזו קריזה!
אתרי אינטרנט מגוונים מציעים לך פתרון מהפכני, ליצור קשר טלפוני ולהזמין מראש מונית, שיחת חינם אחת לכל תחנות המוניות בארץ. איך אנחנו עושים את זה? כל האינפורמציה, כל מספרי הטלפון, כל נהג מונית בארץ הזאת… יש לנו את כל המספרים של כולם, ואנחנו עושים את כל הטלפונים, כל הבירורים, אנחנו אלה שמחכים על הקו שעות, ואנחנו אלה שצריכים לחייג בכל פעם לתחנת מוניות אחרת כדי למצוא מונית פנויה בתל אביב בשעה שמונה וחצי בבוקר בעיצומו של יום חורף סוער. אתה רק מצלצל אליהם (מן הסתם אתה כבר מכיר בעל פה), מזמין מונית, ואנחנו כבר מצלצלים, מבררים ואפילו מתעצבנים, בשבילך.

אבל אפליקציות נסיעה כלליות כמו גט או אובר הן כבר המהפיכה בהזמנת מוניות והזמנת נסיעות, למעשה דרך אפליקציה אנחנו מעבירים את המיקום ומזמינים את המונית הקרובה אלינו. במקרה של אובר אנשים פרטיים שמעונינים להשלים הכנסה מבצעים את הנסיעות ברכבם הפרטי.

אפליקציות נסיעה זמינות עבורך גם כדי להזמין מלונות בתל אביב, תגיד לנו מחיר ממוצע, סוג חדר וכמות אנשים. הרכב משפחתי למשל של זוג ושני ילדים שאחד מהם מעל גיל 12, כולל תינוק, זאת כבר אינפורמציה מסובכת שמחייבת השוואות מחירים כי יש מלונות בתל אביב שמחייבים תשלום מלא עבור ילד מעל גיל 12 ויש מלונות בתל אביב שמחייבים סכום תשלום גם עבור תינוקות.

לכן כדאי שמישהו יעשה לך סדר ויבצע עבורך את כל השוואות המחירים של מלונות בתל אביב ויגיש לך את ההצעה האטרקטיבית ביותר.

חדשות יומיות | מזג האויר בישראל
רכישת תבניות איכותיות | רכישת דומיינים בזול | וובסל קידום שיווק פירסום באינטרנטפתרונות דיגיטל | קידום אתרים פיתוח אתרים |הקמת אתרים | פוסטרים | ליטוגרפיות | תמונות קנבס | צלם אדריכלות | מודעות שכדאי לראות | ספריית עסקים מקודמים | קידום אורגני בגוגל

About וובסל אתרים שיווק פירסום קידום דיגיטלי אלי רחימי

WebCell מתמחה בייעוץ ותכנון אסטרטגי של תקציב השיווק הדיגיטלי ובישום טקטי רב ערוצי גמיש וכל זאת תחת קורת גג אחת. השירותים שלנו מתאפיינים בחשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה". התוצאה – הגדלת החשיפה של המותג ומוצרי הלקוח ויצירת מנגנוני לידים איכותיים! WebCell מציעה שירותי פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט בעלי חווית משתמש ברמה גבוהה, במטרה לאפשר העברת המסר, השירותים והאיכויות של הלקוח בצורה ברורה וחדה לגולש המזדמן ולמשתמשים הקבועים באתר. WebCell מציעה חבילת שרותי פרסום וחשיפה מתקדמים, שיביאו להגברה משמעותית של תנועת גולשים ממוקדים ומכווני מטרה לאתר החברה \ מייזם. WebCell פיתחה במשך השנים מתודולוגיות עבודה מוכחות התומכות ביעדים אלו. WebCell פועלת בשיטות עבודה חדשניות – מוטה תוצאות הכוללת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתחום החיפוש בשוק המקומי והבינלאומי. בשורה התחתונה – אנו נביא את קהל היעד האיכותי לאתר שלך, שתמכור ותתפרסם יותר!

Check Also

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

יש סוגים שונים של צילינדר שניתן להחליף. יש צילינדר רגיל וסטנדרטי שניתן להחליף. כך ניתן …

יאיר נתניה בנו של ראש הממשלה קיבל אתמול תעודת הקורה על פעילותו במהלך השנים האחרונות בעמותת יד עזר לחבר

עמותת יד עזר לחבר העניקה אתמול ליאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו תעודת …