Breaking News
אולם אירועים קטן בתל אביב

לעשות כסף מאינטרנט

אני מעביר קורסים וסדנאות בנושא איך לעשות כסף מאינטרנט, במגוון דרכים.

אחת האפשרויות היא אדסנס של גוגל. מקימים אתר, משווקים, מייצרים תנועה איכותית, ומפרסמים פירסומות שגוגל מספקת. אבל כאן צריך להבין נושא חשוב ולהפנים. אדסנס הוא כסף שמפרסמים מעבירים לגוגל כדי לזכות בפירסום באמצעות מנגנון אד-וורדס (adwords), וגוגל משתפת אותנו בעלי האתרים שמציגים את המודעות (publishers) בתשלום שהיא גובה מהלקוח (advertiser), לפעמים יחס גבוה בהתאם לדרישה לנושא בשוק.

גוגל מפרסמת תקנון ומידי פעם תיקונים לתקנון הזה. צריך לשים לב כי המטרה היא להיות בסדר מחד גיסא עם המפרסמים ואידך גיסא עם המפבלשים, שני צדדים של המשוואה או השולחן. המפרסם רוצה לשמור על הכסף שלו כדי לא לקבל פירסום זבל והמפבלש רוצה לקבל כמה שיותר כסף על הפירסום שמתבצע באתר שלו.

אז מה קורה כאן

יש כאן ניגוד ענינים מול שני אנשים שאחד רוצה לשמור ואחד רוצה לקחת. כאן מגיעה גוגל במבט על ובודק כל אחד ואחד מה הוא עשה ומתי ואיך והאם הוא עבד כמצופה ממנו ובהתאם לתקנון אדסנס של גוגל.

אז מה הפואנטה

בנקודה זו כל אחד מנסה לעגל פינות, טוב זה טבע האדם. כל אחד שואל אותי האם אפשר לעשות כך או לפרסם כך והאם אפשר להביא תנועה ממקור כזה ואם אפשר לעשות פירסום ואם אפשר לעשות העתקה של תוכן ולשאול תוכן מאתרים אחרים וכו'.

צריך לזכור, לגוגל אין סימפטיה ל-"מעגלי פינות", אם הפרת סעיף מהתקנון, אתה מקבל אזהרה, לא תיקנת, אתה עף מהתכנית. נגמר, פיניטו.

הפתרון באם יש בכלל

יש די הרבה פתרונות אבל, כאשר אני נשאל בעניינים האלה, התשובה שלי בכל המקרים פשוטה ומתחילה מכך ולמעשה שמתי לב שפאבלישרים מבינים את הענין די טוב.

אני שואל: באם היית מפרסם, היית מעונין לפרסם באתר שתוכן שלו מועתק ותוכן שלו לא איכותי ובעל האתר רק לוקח כסף ולא מספק ערך למפרסם או למשתמש בו?

ומה אנשים עונים לדעתכם? התשובה דומה בכל המקרים, "לא".

אז בואו ותשימו את עצמכם במקום גוגל, ואז תבינו שהתקנון של גוגל פשוט מגנה על שני צידי השולחן לטובת אלה שעושים עבודה טובה ומספקים ערך לצד השני או ללקוחות וספקים שלהם.

בהצלחה.

חדשות יומיות | מזג האויר בישראל
רכישת תבניות איכותיות | רכישת דומיינים בזול | וובסל קידום שיווק פירסום באינטרנטפתרונות דיגיטל | קידום אתרים פיתוח אתרים |הקמת אתרים | פוסטרים | ליטוגרפיות | תמונות קנבס | צלם אדריכלות | מודעות שכדאי לראות | ספריית עסקים מקודמים | קידום אורגני בגוגל

About וובסל אתרים שיווק פירסום קידום דיגיטלי אלי רחימי

WebCell מתמחה בייעוץ ותכנון אסטרטגי של תקציב השיווק הדיגיטלי ובישום טקטי רב ערוצי גמיש וכל זאת תחת קורת גג אחת. השירותים שלנו מתאפיינים בחשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה". התוצאה – הגדלת החשיפה של המותג ומוצרי הלקוח ויצירת מנגנוני לידים איכותיים! WebCell מציעה שירותי פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט בעלי חווית משתמש ברמה גבוהה, במטרה לאפשר העברת המסר, השירותים והאיכויות של הלקוח בצורה ברורה וחדה לגולש המזדמן ולמשתמשים הקבועים באתר. WebCell מציעה חבילת שרותי פרסום וחשיפה מתקדמים, שיביאו להגברה משמעותית של תנועת גולשים ממוקדים ומכווני מטרה לאתר החברה \ מייזם. WebCell פיתחה במשך השנים מתודולוגיות עבודה מוכחות התומכות ביעדים אלו. WebCell פועלת בשיטות עבודה חדשניות – מוטה תוצאות הכוללת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתחום החיפוש בשוק המקומי והבינלאומי. בשורה התחתונה – אנו נביא את קהל היעד האיכותי לאתר שלך, שתמכור ותתפרסם יותר!

Check Also

"בבית שלי אתה לא תראה יותר חדשות"

אין מי שלא מחפש את הראש של ביבי… בבית שלי אתה לא תראה יותר חדשות" …

בתנועת אומ"ץ מדגישים את החשש לביצוע עבירות פליליות על-ידי השרה, וקוראים ליועצת המשפטית לממשלה להורות באופן מידי על חקירה מקיפה.

תנועת אומ"ץ ליועצת המשפטית לממשלה: נדרשת חקירה פלילית נגד השרה מירי רגב בעקבות תחקיר "המקור" …